Alla sukuseuran hallituksen kokoonpano ja yhteystiedot.

Ota yhteyttä ja kerro kommenttisi ja toimenpide-ehdotuksesi mieluiten sähköpostilla tai vieraskirjalla.

Tuomikoski Henna,        henna.tuomikoski@hotmail.com    p 040 585 7091
Peiponen Raija,             raija.peiponen@dnainternet.net   p 040 726 4513
Kekki Pauli,                   pauli.kekki@luukku.com               p 040 5093765
Räikkönen Aarne,          raikkoset@hotmail.com                 p 0440 637 779
Hakala Jarmo,               jarmom.hakala@gmail.com          p 050 5093765
Lattu Jouni,                  jouni.lattu@gmail.com                  p 040 728 8519
Kekki Veijo pj,              veijokekki@gmail.com,                  p 0400 507 848
Kekki Heimo,                heimo.kekki@wippies.fi                 p 040 526 2965
Kekki Harri sihteeri,      hkekki@gmail.com                        p 050 304 1324

 

 

 

Kotisivun administraattorina toimii toistaiseksi Veijo Kekki